דיאטת כל יום שני every other day diet

עמוד הבית פורומים פורום דיאטה דיאטת כל יום שני every other day diet

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    דיאטת כל יום שני every other day diet

שלום רב,

קראתי על דיאטה שמבוססת על רעיון אכילה בצורת "האדם הקדמון" עיקרה היא שיום אחד אתה אוכל מעט מאוד קלוריות המבוססות על חלבון וירקות וביום לאחר מכן אוכל דיאטה עשירה בפחמימות ושומם. החלטתי ליישם את רעיון הדיאטה הזו בצורה שבה אני אוכלת רק חלבונים יום אחד(דגים בשר גבינות) ויום לאחר מכן דיאטה מאוזנת אשר משלבת פחממות מלאות ולא בהגזמה. האם זה יכול לעבוד? סה''כ שלושה ימים בשבוע בהם הגוף צורך מעט מאוד קלוריות

דיאטת כל יום שני

היי אליה,
    לא מאמינה בטריקים ובדיאטות שאינן ניתנות ליישום למשך כל החיים. 
    בסופו של דבר הגוף שלנו מאד פשוט. 
    תספקי לו את מה שהוא זקוק לו במידה הרצויה והוא יעבוד כמו שצריך, ויאיץ את המטבוליזם, תספקי לו פחות מדי (כמו היום בו את לא אוכלת פחמימות) והוא לא יעבוד כמו שצריך, את תפגעי בו וקצב חילוף החומרים יעשה איטי יותר, תספקי לו יותר מדי- המטבוליזם יהיה מהיר אך את תאגרי שומן.

דיאטת כל יום שני

היי אליה,
    לא מאמינה בטריקים ובדיאטות שאינן ניתנות ליישום למשך כל החיים. 
    בסופו של דבר הגוף שלנו מאד פשוט. 
    תספקי לו את מה שהוא זקוק לו במידה הרצויה והוא יעבוד כמו שצריך, ויאיץ את המטבוליזם, תספקי לו פחות מדי (כמו היום בו את לא אוכלת פחמימות) והוא לא יעבוד כמו שצריך, את תפגעי בו וקצב חילוף החומרים יעשה איטי יותר, תספקי לו יותר מדי- המטבוליזם יהיה מהיר אך את תאגרי שומן.

המשך

אז מה ניתן לעשות כאשר אני לא יורדת במשקל. אדם שרוצה להוריד במשקל בדרך כלל אוכל מאוזן ונכון ועושה ספורט. אני כבר חיה כך ומאז ומתמיד חייתי כך נקודת ההתחלה שלי היא טובה. אני לא יכולה להוריד בכמות הקלוריות שאני אוכלת וגם לא להתאמן יותר. מה לעזות?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך