אמרת דיאטה אמרת אולגה רז

מה השינוי שיצרה אולגה רז? ובכן, היא הבינה שהקושי העצום בדיאטה, לא בהכרח נובע מביצוע הדיאטה כשלעצמה (דבר שהינו קשה מאוד כמובן) אלא מהעובדה להפוך את הדיאטה לשיגרת חיים. לכן היא בונה לפונים אליה, תוכניות דיאטה, שיהיו בריאות, מגוונות וטעימות.

אחת ההמצאות של אולגה רז, היא דיאטת לחם . דיאטת לחם מבוססת על ההבנה, שדיאטה היא איננה דבר חד פעמי, אלא דבר מתמשך אותה צריך לקיים כל הזמן. לכן מי שמבקש לעבור דיאטה, צריך להנאות ממנה ולא לסבול, לא להרגיש שונה מאחרים והכי חשוב, לא לוותר על דברים שהוא אוהב. דיאטת לחם מבוססת על בניית תוכנית שתתאים לכל אדם בכל מצב, אם זו בבריאות טובה ואם זה בחולי.

התוכנית נעשית אחרי אבחון של המטופל, האבחון כולל סקירה של מצב בריאותו, משקלו, היקפי גופו, בדיקות מעבדה שונות, וכדומה. אחרי שכל הפרטים נמצאים, מתחילים להכין למטופל תוכנית הרזייה שתתאים לו, כזו שמצד אחד תעזור לו להפחית ממשקלו את הקילוגרמים המיותרים ומצד שני, תאפשר לו להמשיך להנאות מאוכל ולא לוותר על שום מאכל אהוב.

אצל אולגה רז, תוכניות דיאטה נעשות בצורות שונות. הן יכולות להיעשות באופן פרטני, טיפול אחד מול אחד. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בחולים (מחלות לב, כלי דם, סכרת ועוד) או לאנשים המבקשים לעבור טיפול פרטני ואישי. למשל נשים בהיריון, ספורטאים, ילדים ונוער. אז העבודה מתבססת על יצירת הרגלי תזונה נכונים, בחירת ויטמינים נדרשים ועוד.

לעומת זאת, ניתן גם לעבוד בקבוצות. קבוצות הרזייה הן דבר פופולארי מאוד במרכז של אולגה רז. קבוצות אשר עוברות ביחד תהליך של הרזייה, שינוי בהרגלי האכילה, שינוי באורח החיים, היכרות טובה יותר עם הגוף. העבודה המשותפת מאפשרת לכל החברים בקבוצה לעבור את הדיאטה בקלות וחשוב לא פחות, לשנות את הרגלי החיים שלהם ולהתרגל לדיאטה, על מנת להפוך אותה לשגרת חייהם.

לסיכום, כפי שציינו בתחילה וכפי שמצויין במרכזים של אולגה רז, כאשר פונים לאולגה רז, לא עושים דיאטה אלא עושים אולגה רז.

קבל הצעות עכשיו