דיאטה 700 קלוריות

עמוד הבית פורומים פורום דיאטה דיאטה 700 קלוריות

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    דיאטה 700 קלוריות

אני בת 67. סובלת מיתר לחץ דם וכולסטרול-מאוזנת.שוקלת 80 קילו.                   מזה שבועיים אני אוכלת יומיים בשבוע כ-700 קלוריות:                                                                             בבוקר, סלט ירקות עם כף שמן. יוגורט 00קלוריות,פרי.                                 בצהריים,סלט ירקות עם כף שמן, ביצה, פרי 2 עוגיות.                                    בערב, 2 פרוסות לחם קל מנה של דג (אני לא אוהבת בשר ועוף), אבטיח-כמות של קערית  מרק.                                                                                              האם אני יכולה להמשיך בדיאטה זו לאורך זמן? האם יש סיכוי להורדה במשקל ?      

דיאטה 700 קלוריות

ציפי יקרה
    1 תהיי בריאה
    2 בגילך ועד 120 אין לבצע דיאטות קיצוניות
    חובה עלייך ללכת לדיאטנית שתתכנן לך תפריט מותאם ומוקפד
    יש לשים לב לכמות החלבון ושיהיה מערך ביולוגי גבוה
    יש לשים לב לכמות הסידן והמגנזיום ו ויטמין D למנוע פירוק עצם שמן הסתם יתכן ומתרחש אצלך 
    יש לשים לב לכמות פחמימות על מנת לקבל מספיק אנרגיה בנוסף לסיבים וויטמיני B האחראים על מגוון תהליכי הפקת אנרגיה בגוף
    יש לשים לב לכמות השומן שלא תהיי נמוכה מידי למנוע עצירות לפעילות מערכת עיכול תקינה ולספק סביבה כימית לספיגת ויטמיני A D E K 
    יש לשים לב לסוג  השומן בתפריט וליחסים בין חומצות השומן השונות
    יש לשים לב שאין לך חסרים תזונתיים על פי בדיקות דם ולפי זה לתגבר את התפריט או אף לקחת תוספים
    דעתי
    הפסיקי מייד דיאטה זו
    בברכת בריאות

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך