בואו להכיר את גלית קלקשטיין - דיאטנית ומאמנת תזונה


גלית קלקשטיין, דיאטנית ומאמנת בגישה המוטיבציונית, מציגה בפניכם , כיצד הפכה להיות דיאטנית ואת האני מאמין שלה


באיזה גיל החלטת להיות דיאטנית ולמה?

החלטתי להיות דיאטנית אחרי הצבא, תמיד התעניינתי בכוח הריפוי של התזונה על מחלות שונות, על המראה שלנו ועל ההרגשה הכללית, מנסיוני הרגשתי ששינוי בתזונה, באורח החיים ובחשיבה חיובית,הרבה יותר אפקטיבי מכל שינוי מהיר אחר שנעשה, שנותן הרבה פעמים מענה לבעיה ספציפית, אבל לא מהווה פתרון לטווח הארוך.

גלית
כיצד את מנסה להעביר את חשיבות המקצוע לאנשים מבחוץ? האם את חושבת שהמקצוע מקבל את הכבוד הראוי לו בחברה ובמוסדות השונים?

המקצוע עם השנים עובר תהפוכות, היום הרבה אנשים מכירים בחשיבות של תזונה נכונה להרגשה הכללית, אבל עדיין רצים ומחפשים פתרונות קסם שיעשו להם את השינוי ברגע. מסיבה זו כל הזמן עולות ויורדות שיטות קסם אחרות, אני חושבת שהערך של המקצוע ידוע, אבל עדיין לא מקבל מספיק את הכבוד הראוי לו.

באופן אישי אני מסבירה לאנשים שאורח חיים בריא ותזונה נכונה זה הבסיס להרגשה הטובה שלהם, ואם הם לא יפרגנו לעצמם בתזונה נכונה ובאורח חיים בריא, הדבר ישפיע גם על עצמם וגם על הדוגמא האישית והערכים שהם מעבירים לילדים שלהם ולמשפחה שלהם.
 

איזו עצה היית נותנת לבחור או בחורה שבוחרים לעבוד בתחום?

כדאי למצוא את היחודיות שלך והערך המוסף שאתה נותן ללקוחות שלך כבר מהרגע הראשון ולהתמקד בהם.
 

לאור ניסיונך המקצועי, האם אתה חושבת שיש בחברה הישראלית מודעות לשמירה על תזונה נכונה ועל משקל בריא?

מנסיוני לאנשים יש הרבה מודעות לתזונה נכונה ושמירה על משקל בריא, הבעיה היא בפער בין מה שהם יודעים למה שהם עושים בפועל.


אילו שר החינוך היה פונה אליך ומבקש להכין תוכנית שתשמור על המשקל של הילדים, מה היית מציעה לו לעשות?

הייתי מציעה לו לעשות תוכנית שכוללת הדרכת הורים ומפגשי שיא של הורים וילדים שעושים פעילויות ביחד לאורך השנה, כי השינוי מתחיל קודם כול מהבית ומההורים. ברגע שיהיה איחוד כוחות של הורים, ילדים, גנים, תקשורת ומשרד החינוך הדרך להצלחה תהיה סלולה.

האם את שומרת על משקלך ואם כן אז כיצד?

אני מקפידה לשמור על המשקל בעצמי כל הזמן, אחרי 3 לידות עליתי 10 ק"ג שאותם אני מורידה בהדרגה, הדרך שלי משלבת ארוחות מסודרות ותזונה נכונה בהתאמה אישית אלי ולסדר יום שלי, בימים שאני יוצאת מהבית, אני תמיד יתכנן את הארוחות או את הסנדויצים לדרך על מנת לא להגיע לרעב קיצוני, כמו כן אני מקפידה לעשות ספורט שאני אוהבת- נסיעה על אופניים- פעמיים בשבוע,וכדור עף
 

מה צריך מטופל כדי להצליח לרדת במשקל ולשמור עליו?

תזונה בהתאמה אישית לאורח החיים שלו, הגברת מוטיבציה לשינוי וחיבור לערכים שמניעים אותו קדימה וגורמים לו לפעול בכול התחומים.
 
 
האם תהיי מוכנה לספר מעט על עלויות הטיפול?

עלויות הטיפול משתנות בהתאם לסוג הטיפול, מפגש ראשון- כולל אבחון סיני ומערבי והערכת המוטיבציה לשינוי הקיימת אצל המטופל ועלותו 300 ש"ח לשעה או 350 ש"ח להדרכת הורים של שעה וחצי, בהמשך העלויות משתנות בהתאם לסוג החבילה שכל אחד בוחר, להרזיה מומלץ להתחייב ל-10 מפגשים ואז העלות יורדת בהתאם.


גלית קלקשטיין- דיאטנית ומאמנת בגישה המוטיבציונית- לרדת במשקל בכייף להורים וילדים
טלפון 050-5972003    , רמות השבים הוד השרון
קבל הצעות עכשיו