אפליקציה להורדה במשקל – דיאטה 2.0

עם מכשירים סלולארים שהולכים איתנו לכל מקום, זה רק מתבקש שהם יהיו לנו לעזר לדיאטה. ככה יורדים במשקל בדור המסכים

אז החלטנו שיורדים במשקל. אחלה החלטה. אבל הדרך ליישום תמיד נראית מורכבת מתמיד, ולמי יש זמן ללכת לפגוש דיאטנית או להיכנס לקבוצה מסודרת של שומרי משקל.

הדבר היחיד שנמצא איתנו בכל עת, לא דורש זמן ולא דורש מאמץ מיוחד זה הטלפון הנייד שלנו – אנחנו בודקים הודעות לפני השינה, מסתכלים שלא היו שיחות כשקמים בבוקר ובעצם, חיים המון מסביבו. הפעם, במקום להטיף לכם על "התנתקות מהנייד", אנחנו אומרים – לא רק שהנייד טוב לכם, הוא אפילו יכול לעזור לכם לרדת במשקל.

האפליקציות בתחום הדיאטה חינמיות ברובן והן מתאימות לאנדרואיד ולאייפון גם יחד. חלקן מורכבות יותר או פחות, אך הרעיון בכולן מאוד דומה – לעזור לעשות סדר במהלך היום, בסדר הארוחות ולהקנות למשתמש תזונה נכונה ובריאה.

כמה אפליקציות להרזיה

אך לפני הכל, אזהרה: הישמרו, ואל תפלו להבטחות. האפליקציות לא יגרמו לכם לרזות אם תמשיכו באורח החיים שלכם ורק תורידו אותם לנייד. הן דורשות מכם מאמץ ועבודה, שתשתלם כשתעלו על המשקל בכל שבוע מחדש.

מעוניינים באפליקציות לדיאטה ?השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם

  • Target weight – אפליקציה בסיסית ביותר שעוזרת לחשב את ה-BMI ולהציע טווח ימים מומלץ להורדה במשקל שאנחנו רוצים להשיג. חשוב לשים לב שההצעות הן: "בריאה", "רגילה" ו"אגרסיבית", מילת קוד לדיאטת כסאח. אנא, המנעו ממנה, היא פשוט לא בריאה.
     
  •  Noom Weight Loss– אפליקציה חינמית ומתוחכמת שיצאה לא מזמן בגרסה חדשה. היא מציעה אפשרות לתכנון תוכנית הרזיה אישית, כולל גרפים של הורדה במשקל והתקדמות לאורך ציר זמן. מאפשרת לנהל יומן מעקב אחר המזון שאנחנו אוכלים באותו היום, כולל צילום שלו, וכן דיווח על פעילויות ספורטיביות. בין היתר, היא מציעה גם אפשרות לשתף בהישגים ובתוצאות בפייסבוק ובטוויטר.
     
  • Dietpoint – מציעה מגוון עצום של סוגי דיאטה, עם ארוחות מומלצות ויעדים של משקל, היא תזכיר לכם לאכול בזמן שאתם צריכים. הגרסה הבסיסית היא חינמית, אך בשביל לקבל תפריטים מסוימים צריך להיות משתמשי פרימיום (דהיינו, לשלם סכום פעוט).
אלו רק מספר אפליקציות שיכולות לעשות לכם את הירידה במשקל הרבה יותר פשוטה. נסו להוריד אותן ולהיעזר בהן בעצמכם ותיווכחו בתוצאות. ניפגש בחדר כושר
קבל הצעות עכשיו