משקל גוף -כיצד אתם שוקלים את עצמכם?

לעלות על משקל או לא לעלות במשקל? תשקלו את זה...

כל מי שמכניס את הבטן, סוגר את חבילת הוופלים ומרגיש את כל כובד העולם על כתפיו ברגע שהוא רואה את המילה משקל מולו - מילים אלו נכתבו במיוחד בשבילו. ובינינו, מי לא צריך איזו דיאטה קטנה היום?
 
למה לי לעלות על משקל??

בעידן המודרני שאנו חיים בו היום, רבים מאיתנו מתמודדים עם עלייה במשקל. כל אחד שאינו חי בשלום עם גופו ונמצא בתהליך של הורדת משקמשקלל ודיאטה או אפילו במצב של תתמשקל ונסיון להעלות אותו, נדרש בכל שלב של דיאטה להכיר את משקל גופו, ולבצע שקילה, על מנת לדעת מהו אינדקס מסת הגוף שלו, ועל מנת לקבל אינדיקציה להצלחת הדיאטה ולאורח חיים בריא.
 
איזה טיפוס אני?

כל אחד מאיתנו מגיב בצורה קצת שונה לנושא השקילה.
 
הטיפוס הפחדן

איכשהו, אותן ספרות המופיעות על צגי משקל מהלכות עליו אימים. טיפוסים כאלו עלולים להעביר שעות ארוכות במתח בשל שקילה מתקרבת, ואת הימים שלאחרי השקילה בעצב, בשל ספרות שלא מוצאות חן בעיניהם.... הם יודעים שהפחד שלהם מאותה שקילה הוא זמני, והוא יעבור ביום מן הימים. אחרי הכל, אי אפשר לחיות כך לנצח והדיאטה וודאי תצליח בקרוב...
 
הטיפוס המדחיק

זה שיעדיף בכלל לא לדעת מהו משקל גופו ולא יתקרב למכשיר שקילה. עבור טיפוסים אלו משקל הוא מכשיר עינויים, ותהליך של שקילה הוא בגדר פעילות מהאינקוויזיציה. כשיגיע יומם להישקל הם יסגרו את העיניים, יאטמו את האוזניים, ויאמרו לעצמם בלב: "גם היום אני לא רוצה לדעת. אולי מחר אציץ"....
 
הטיפוס האובססיבי

הוא זה שאם לא ידע מה משקל גופו בכל רגע נתון ביממה הוא פשוט לא רגוע. טיפוסים מהזן הזה נשקלים מיד כשהם קמים, לפני שהם הולכים לישון ואחרי ביקור בשירותים. עבור הטיפוס האובססיבי שקילה היא חלק אינטגרלי מסדר היום, גם אחרי שהסתיימה דיאטה . אגב, הטיפוס האובססיבי לעולם לא יגלה לאיש את משקלו האמיתי.
 
הטיפוס הרמאי

אלו הטיפוסים שנשקלים עם רגל אחת בלבד, תוך כדי כפיפה לפנים ותמיכה בארון. הם חושבים שהם עובדים על המשקל ומרגישים מצוין בכל שקילה ושקילה. הם? לא צריכים דיאטה! מיד כשהם יורדים מהמשקל הם דוחפים אותו עמוק לתוך הארון.
 
נראה שכולם נשקלים בסוף...

אם אתם שואלים אותנו, לא משנה איזה טיפוס אתם, או מה היחס שלכם לגוף שלכם - אם אתם רוצים לעבור דיאטה, הרי שעליכם לבצע שקילה ולדעת מהו משקל גופכם.
ולכן- המלצה שלנו- אם כבר להישקל, אז לעשות את זה בחיוך!

המאמר נכתב על ידי חברת ניו טק , מייבאת ומשווקת מאזניים ומשקלים, חרושת 12 כפר סבא, 09-7666789
קבל הצעות עכשיו