מירי בלקין - הכוהנת הגדולה של הדיאטות

אופנת הדיאטות והשמירה על המשקל, הביאה לציבוריות הישראלית לא מעט שמות של דיאטניות ותזונאיות, אשר הפכו להיות מובילות אופנה וכאלו שציבור רחב מקשיב להן, מתייעץ איתן ולומד מהן, כיצד לרדת במשקל ולשמור על גזרה רזה. אחת מאותן תזונאיות היא מירי בלקין.

מירי בלקין
, אשר באמתחתה אתר אינטרנט פופלארי מאוד, באמצעותו אפשר לקבל מתכוני דיאטה, כתבות על דיאטה ולהכיר מונחים של דיאטה, נחשבת מזה שנים לגורו של דיאטה והרזייה. היא מקיימת סדנאות ועורכת הרצאות על דיאטה, הן לנשים והן לגברים, הן למבוגרים והן לילדים.

סדנאות אלו עוזרות לאנשים ללמוד כיצד לרדת במשקל ולשמור עליו, כיצד לשלב בין תזונה נכונה לחיים פעילים, כיצד לתת לגוף את כל אבות המזון, וכמו כן, על חשיבותם של סוגי מזון שונים, סוגי דיאטות שונים ועוד. חומרים אלו מאפשרים לכל מי שנרשם לסדנאות, להכיר את עולם הדיאטות והתזונה טוב יותר ואת השפעתם עליו.

מירי בלקין, מנחה סדנאות הרזייה כבר מעל ל25 שנה, אשר בהן עברו אלפי אנשים שהורידו במשקלם מקילוגרמים ספורים ועד עשרות קילוגרמים. הסדנאות, שנערכות גם לילדים מעל גיל 8, מתקיימות תחת פיקוח של דיאטנית קלינית. מלבד סדנאות אלו, העבירה בלקין התארחה בשורה של תוכניות בתחום דיאטה ותזונה, בערוצי הטלוויזיה השונים.

מי שמעוניין להירשם לסדנת הרזייה של מירי בלקין, כדי שיקח בחשבון שהסדנה הינה רצינית ועל כן לא מספיק הרצון להוריד במשקל אלא היכולת לעשות זאת והאפשרות להשקיע בכך. אומנם זה יהיה תהליך ארוך, לא פשוט ולא בהכרח קל, אך בסופו של דבר יהיה ניתן להנאות מהתוצאות. כדי להתרשם מהסדנה עוד בטרם נרשמים אליה ועל מנת האם אתם מתאימים לסדנאות אלו, ניתן להיכנס לפורום שבלקין מנהלת באתר שלה או לקבל ייעוץ אישי, שיסביר על הסדנה ותוכנית ההרזייה.

מלבד הסדנאות מנהלת בלקין שירותי דיאטה און ליין דרך האתר, שם היא בונה תוכנית דיאטה , עם מתכונים מותאמים באופן אישי. התוכנית מאפשרת לכל מי שמבצע אותה, לרדת במשקל, בזמן ובקצב שלו, כפי שהוא רוצה, שוב, בהתאם להשקעה שלו בה.
קבל הצעות עכשיו